Aizvadīts Amatieru finālturnīra 1.posms

17.martā Mēmeles sporta namā norisinājās Amatieru finālturnīra pirmais posms.

Dienas pirmajā spēlē tikās FK Nauda un FK Process komandas. Jau no spēles sākuma abas komandas rādīja līdzvērtīgu spēkošanos ar nelielu FK Naudas pārsvaru, puslaiku noslēdzot ar vieniem gūtiem vārtiem katrai komandai, izceļoties Edgaram Jēgeram (FK Process) un Dānielam Aboliņam-Auzulejam (FK Nauda). 2. puslaiks iesākās ar FK Process dominanci, taču tieši FK Nauda guva savus otros, trešos un ceturtos vārtus, izceļoties ar Hat-Trick Tomam Burcevam. Spēles rezultāts 4:1 par labu FK Nauda komandai.

Dienas otrajā spēlē tikās Jelgavas čempioni- FK LBTU ar Bauskas spēcīgāko komandu-Code. Šajā spēlē emocijas sita augstu vilni, abām komandām nopelnot pa vienai sarkanajai kartītei. Pirmajā puslaikā ar labiem momentiem apmainījās abas komandas, pirmos vārtus guva FK LBTU spēlētājs, raidot savos vārtos par labu Codes komandai. Pirmā puslaika otrajā daļā FK LBTU komanda panāca izlīdzinājumu, rezultatīvo uzbrukumu noslēdzot Marekam Rudakovam. Otrajā puslaikā agrus vārtus guva FK LBTU spēlētājs Aivars Ķeris, taču abām komandām spēlējot mazākumā, Žanis Pinka atjaunoja neizšķirtu uz tablo. Spēles beigās FK LBTU komanda bija iespējas izraut uzvaru, taču Codes aizsargi un vārtsargs nospēlēja augstā līmenī, saglabājot neizšķirtu rezultātu- 2:2.

Pēc pirmās kārtas 1. vietā ar 3 punktiem izvirzās FK Nauda, 2. un 3. vietu ar vienu punktu dala Codes un FK LBTU komandas. Ceturtajā vietā pagaidām FK Process komanda.

*Spēlētāji, kas guvuši sarkanās kartītes ir atļauti piedalīties nākamajā spēlē.

Tiekamies otrajā kārtā jau 22.martā, kas norisināsies Dobeles sporta hallē.